1-9 A-D E-G H-M N-P Q-S T-Z

GENAMIN PQ-7

GENAMIN PQ-7

CAS No.: 26590-05-6

Synonyms:
GENAMIN PQ-7; Polyquaternium-7; Polyquaternium; M550; ASA eMulsifier; Poly(DMDAAC/AM); P(AAm-co-DADMAC); Polyquaternium-7(PQ-7); poly(acrylamide-co-diallyldimethylammoniumchlor; POLY(ACRYLAMIDE-CO-DIALLYLDIMETHYLAMMONIUM CHLORIDE); GENAMIN PQ-7; dimethyldialkylammonium chloride/ acrylamide polymer; Acrylamide-Diallyldimethylammonium chloride copolymer; POLY(ACRYLAMIDE-CO-DIMETHYL DIALLYL AMMONIUM CHLORIDE); 2-Propen-1-aminium; N,N-dimethyl-N-2-propenyl-; GENAMIN PQ-7; chloride,polymerwith2-propenamide; N-Allyl-N,N-dimethyl-2-propen-1-aminium chloride - acrylamide (1: 1:1); Poly(DMDAAC/AM); GENAMIN PQ-7; TwodiMethyl diallyl aMMoniuM chloride/acrylaMide copolyMer; Poly(acrylaMide-co-diallyldiMethylaMMoniuM chloride) solution 10 wt. % in H2O; Polyquaternium-7(PQ-7); GENAMIN PQ-7; POLY(2-PROPENE-1-AMINIUM, N-DIMETHYL-N-2-PROPENYL CHLORIDE-CO-ACRYLAMIDE); POLY(ACRYLAMIDE-CO-DIALLYLDIMETHYLAMMONIUM CHLORIDE); GENAMIN PQ-7


GENAMIN PQ-7

Bölüm Fonksiyonel Kimyasallar
Genamin PQ-7
Kozmetik Endüstrisi için Katyonik Polimer
Kimyasal ad
Dimetildiallil Amonyum Klorür Akrilamid Kopolimer
Kimyasal yapı
INCI Adı
Polikuaterniyum-7
CAS numarası: 26590-05-6
Ürün Özellikleri
Görünüm (25 ° C) Viskoz Sıvı
Toplam Katı Madde,% ~ 8,5
Renk Renksiz ila hafif sarımsı
pH (25ºC) 6,5 - 7,5
Viskozite (25 ° C) 7.500 - 12.000
Özellikler:
Genamin PQ-7, saç ve cilt için önemli bir katyonik polimerdir ve ıslak ve kuru saç özelliklerini iyileştirir. Cilt bakım ürünlerinde ipeksi ve pürüzsüz bir his sağlar. Katyonik olarak yüklü ve mükemmel anyonik yüzey aktif madde uyumluluğuna sahip kuaternize bir polimer olan Genamin PQ-7, çok çeşitli uygulamalar ve faydalar sunarak, pürüzsüzlük, kayganlık, yumuşaklık ve ıslaklığı iyileştiren bir bileşen olarak şampuanlarda ve saç kremlerinde uygulanmasına izin verir. ve birikme olmadan kuru saç taranabilirliği.
 Genamin PQ-7, jeller ve saç sertleştirici losyonlar halinde uygulandığında saçın pulsuz kalmasına yardımcı olur, saça yumuşak bir his verir.
Duş jelleri, sıvı sabunlar, tıraş kremleri, banyo ürünleri, cilt kremleri ve losyonlar gibi cilt bakım ürünlerinde bulunan Genamin PQ-7 mükemmel kayganlık sağlar ve iyi cilt özelliklerine sahip sağlam bir film oluşturur.
Uygulamalar:
Şampuanlar ve Saç Kremi% 0,5 - 5,0
Saç Sabitleyici Jel ve Losyonlar 0,5 - 3,0%
Sıvı Sabun ve Duş Jeli 0,5 - 5,0%
Tıraş Ürünleri% 0,5 - 5,0
Cilt Kremleri ve Losyonları 0,5 - 5,0%
Yukarıda belirtilen konsantrasyon miktarı,
uygulamaya ve istenilen özelliklere uygun.


GENAMIN PQ-7

Division Functional Chemicals
Genamin PQ-7
Cationic Polymer for the Cosmetic Industry
Chemical Name
Dimethyldiallyl Ammonium Chloride Acrylamide Copolymer
Chemical Structure
INCI Name
Polyquaternium-7
CAS number: 26590-05-6
Product Properties
Appearance (25 °C) Viscous Liquid
Total Solids, % ~ 8,5
Color Colorless to slightly yelowish
pH (25ºC) 6,5 – 7,5
Viscosity (25°C) 7.500 – 12.000
Characteristics:
Genamin PQ-7 is a substantive cationic polymer to hair and skin, improving the wet and dry hair properties. In skin care products it provides a silky and smooth feel. Genamin PQ-7 as a quaternized polymer cationically charged and with excellent anionic surfactant compatibility, offers a large range of applications and benefits, permiting it to be applied in shampoos and conditioners, as a ingredient to provides smothness, lubricity, softness and improving the wet and dry hair combability, without build-up.
 Genamin PQ-7 when applied in gels and hair setting lotions, helps hold the hair, without flake, providing a soft feel to the hair.
Genamin PQ-7 in skin care products, as shower gels, liquid soaps, shave creams, bath products, skin creams and lotions, provides excelent lubricity and forms a substantive film with good skin properties.
Applications:
Shampoos and Conditioners 0.5 - 5.0%
Hair Setting Gels and Lotions 0,5 – 3,0 %
Liquid Soap and Shower Gel 0,5 - 5,0%
Shave Products 0.5 - 5,0%
Skin Creams and Lotions 0,5 - 5,0%
The concentration amount indicated above, can vary in
accordance to the application and desired properties. 
Ataman Kimya A.Ş. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.