1-9 A-D E-G H-M N-P Q-S T-Z

CETEARETH 25

CAS: 68439-49-6

Metatags : stearat 25, Polyoxyethylene (25) cetyl/stearyl ether, ceteareth, ceteareth 25, o/w emulsifier, 68439-49-6, cetyl stearyl eter, setil stearil eter, polioksietilen,


Ceteareth 25 O/W emulsiye edici ve kıvamlaştırıcı maddedir. Ceteareth 25, kozmetik, tekstil ve deterjan formüllerinde kullanılan katı formda yüzey aktif bir malzemedir. Kremler, losyonlar ve jel ürünlerde yüksek emülsifikasyon gücü bulunur.


Ceteareth 25, yüksek doygunluktaki yağ alkol (cetyl/stearyl) non-ionik polioksietilendir. Beyaz tanecikler/pelletler halde bulunur ve kokusuzdur. Ceteareth 25 kolloidal çözelti oluşturmak için su ve alkolde çözünür. Minerallerle, sebze ya da sentetik yağlarla karışabilir.


Ceteareth 25 o/w emulsiye edici, tüm yağ ve aktif bileşenlerle uyumlu, çok etkili koruyucu kolloiddir. Tüm disperse sistemlerde stabilizasyon sağlar, diğer emulsiye edicilerle birleşebilir.


Ceteareth 25 krem, losyon (özellikle sprey losyonlar), fondoten, saç sabitleyici ve güneş kremi gibi emulsiyon bazlı tüm kozmetik ürünlerinde kullanılabilir.

 

 


Description: Non-ionic polyoxyethylene ether of higher saturated fatty alcohols (cetyl/stearyl alcohol). White grains/pellets, no odor. Dissolves in water & alcohol to form a colloid solution. Can be mixed with mineral, vegetable or synthetic fats and oils.


Properties: Universal emulsifier to make o/w emulsions, compatible with all kinds of oils & active ingredients, very effective protective colloid that stabilizes all kinds of dispersed systems, can be combined with other emulsifiers, optimal use with gel-forming thickeners. Compared to ceteareth-20, ceteareth-25 has a bit more gel-forming and thickening properties.


Applications: All kinds of emulsion-based cosmetic products like creams, lotions (especially sprayable lotions), foundations, hair conditioners, sunscreen products.

Ataman Chemicals © 2015 All Rights Reserved.